МЕНЮ
UA RU

ДАХ ФАСАД - КАТАЛОГ

ДАХ ФАСАД - кровельные и фасадные материалы, оконные и водосточные системы

Консультации, замеры, продажа, доставка и монтаж кровельных материалов (металлочерепицы, металлопрофиля), оконных систем (металлопластиковых окон, мансардных окон), утеплителя и других кровельных и строительных...

Оцените эту страницу!
: 17      : 4.94

Відгуки клієнтів

Сергій
10-10-2020
Купували матеріали для покрівлі (металочерепицю та комплектуючі) та замовляли монтаж у компанії Дахфасад. Враження дуже гарні - сподобалась як якість черепиці, так і якість монтажу. В той же день приїхали зняли заміри, наступного дня доставили черепицю і вже через тиждень все було готово! Щиро дякую!
Галина
09-09-2020
Дуже рада, що у наш час можна ще знайти відповідальних та порядних майстрів! Роботу виконали точно в термін і за доступні гроші. Відразу попередили про можливі нюанси, тому не було жодних несподіванок. Дякую!
Саша
22-10-2020
Дякую, хлопці! Все супер! Швидко, якісно, за адекватні гроші. А головне, в будинку дужеее тепло зимою та комфортно літом.
Olga
15-08-2020
Вже декілька років користуємось послугами компанії Дахфасад. Спочатку замінили вікна, потім дах, а цього року утеплили стіни будинку. Жодного разу не було з ними проблем. Вони продають дійсно якісні матеріали, допомагають правильно їх вибрати, здійснюють надійний монтаж. Рекомендую!